poniedziałek, 7 sierpnia 2017

W przyszłym roku zagramy w Q.U.B.E. 2 [PS4 / XONE/ pc] / video


   Po pięciu latach powraca kontynuacja logicznej produkcji od Brytyjczyków z Toxic Games. W 2018 roku trafi na sklepowe półki Q.U.B.E. 2 - czyli druga odsłona nieszablonowego tytułu w którym gracz wcieli się 
w rolę Brytyjskiej pani archeolog - Amelii Cross. 


   Protagonistka przebudzi się w zupełnie obcym otoczeniu na nieznanej planecie. W naszych logicznych poczynaniach, pełnych zagadek i łamigłówek, będziemy zobowiązani aby znaleźć złoty środek i bezpieczną drogę do domu. W wirtualnej przygodzie będzie towarzyszyła nam postać imieniem Emma i z pewnością jej obecność znacząco wpłynie na przedstawioną historię i rozwój dalszych wydarzeń. 


   Tytuł zapewne w dużej mierze będzie bazował na mechanizmach zaimplementowanych w poprzedniej części gry, a główna bohaterka opowieści przemierzając kolejne poziomy pełne sześciennych obiektów, będzie dysponowała specjalną rękawicą, dzięki której konkretne ingerowanie w otaczające nas przedmioty ponownie powinno być esencją całej zabawy.


   Do tego autorzy obiecują realistyczny silnik fizyczny i niezwykle zróżnicowane lokacje, które mają dodatkowo uatrakcyjnić rozgrywkę.


   Q.U.B.E. 2 trafi do sklepowych magazynów w następnym roku ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Intrygująca produkcja w której roi się od sześcianów zakręci się w czytnikach PlayStation 4, Xboxów One oraz komputerów osobistych.


MATEUSZ - SUKER - WĄTROBA 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz